-
-
-

Oferty:Szczegóły oferty nr 3303731 (4226-1)

Dom / Sprzedam

Ogrodzieniec, Ogrodzieniec 480 000 zł

Opis

OGRODZIENIEC – W POBLIŻU CENTRUM – DLA JEDNEJ LUB DWÓCH RODZIN

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczym miasteczku położonym na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Na bardzo ładnej działce o powierzchni 1185 m2 w 1989 roku wzniesiono budynek , który spełni oczekiwania wygodnego zamieszkiwania przez jedną, dużą rodzinę lub rodzinę dwupokoleniową. Duży dom parterowy z użytkowym poddaszem, w całości podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 100 m2 zbudowany został z pustaka żużlowego i cegły silikatowej. Przyziemie domu zagospodarowane zostało na widny garaż i trzy widne pomieszczenia gospodarcze. Parter stanowią trzy pokoje, kuchnia, łazienka i hol łączący poszczególne pomieszczenia. Użytkowe poddasze zaadaptowano na trzy pokoje, łazienkę i dwa strychy. Budynek ocieplony, otynkowany z dachem skośnym pokrytym blachodachówką. Ogrzewanie zróżnicowane: centralne węglowe i gazowe, kanalizacja miejska. Działka podzielona na część rekreacyjna i urokliwy ogród warzywno – owocowy. Nieruchomość w całości ogrodzona z dojazdem asfaltowym. Okolica kameralna z wyłączną zabudowa jednorodzinną. W odległości około 100 m zielone treny leśne sprzyjające wycieczkom pieszym i rowerowym. W promieniu 1km dostęp do pełnej infrastruktury społecznej .

ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO ZAPOZNANIA SIĘ ZE WSZYSTKIMI WALORAMI NIERUCHOMOŚCI W TRAKCIE JEJ PREZENTACJI – POLECAMY ZAKUP.

Agencja Golden House Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości oraz w specjalistycznym zarządzaniu nieruchomościami. Chętnie zajmujemy się obsługą rynku komercyjnego. Współpracujemy z doradcami finansowymi, którzy bezpłatnie pomogą Państwu w wyborze banku z najkorzystniejszą ofertą kredytową Współpracujemy z agentami ubezpieczeniowymi, którzy ubezpieczą Państwa nieruchomość na preferencyjnych warunkach w renomowanych firmach. Współpracujemy z notariuszami i radcami prawnymi, którzy wspomagają nas w bezpiecznej realizacji zobowiązań zawartych w umowach. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości co daje nam możliwość prezentacji Państwu większości ofert dostępnych na rynku. Pomagamy w zakładaniu wspólnot mieszkaniowych. Reprezentujemy Wspólnoty w sprawach związanych z bezpiecznym i funkcjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Prowadzimy książki obiektów budowlanych, księgi rachunkowe Wspólnot, współdziałamy w zakresie pozyskiwania pożytków z nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: 537578510, 537578511, 537578512,
e-mail: goldenhouse.sosnowiec@gmail.com
lub osobistego w siedzibie naszego biura:
41-200 Sosnowiec, ul. Stawowa 4,
czynne od pn. do pt. w godzinach: 9.00 - 18.00

Pośrednicy odpowiedzialni zawodowo za realizację umów:
Anna Rajca – Licencja Pośrednika nr 22068,
Małgorzata Rajca: Licencja Pośrednika nr 22573 , Licencja Zarządcy nr 28762

Zapraszamy na naszą stronę: www.goldenhouse.com.pl

UWAGA! Prezentowane przez nas propozycje sprzedaży i wynajmu nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Województwo:śląskie
Powiat:-
Miejscowość:Ogrodzieniec
Dzielnica:Ogrodzieniec
Ulica:Piękna Okolica

Dom

Rodzaj budynku:wolnostojący
Materiał budowlany:pustak
Pokrycie dachu:-
Podpiwniczenie:tak
Garaż:-
Rok budowy budynku:1989
Elewacja:-
Liczba kondygnacji:3
Powierzchnia całkowita:0 m2
Powierzchnia użytkowa:150 m2
Liczba pokoi:6
Okna:-
Instalacje:-
Stan budynku:-
Charakter:-
Ogrzewanie:-
Media:gaz, kanalizacja, prąd

Działka

Powierzchnia:1185 m2
Wymiary:-
Zagospodarowanie działki:-
Ogrodzenie:-

Informacje

Dojazd:-
Okolica:-
Cena:480 000 zł

Data dodatnia: 2019-12-02, data modyfikacji: 2019-12-04, biuro nieruchomości

« powrót do listy