-
-
-

Oferty:Szczegóły oferty nr 3303742 (4113-3)

Dom / Sprzedam

Zawiercie 470 000 zł

Opis

ZAWIERCIE – CENTRUM – DO ZAMIESZKANIA I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI- GODNY POLECENIA

Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona jest w centrum miasta pośród niskiej zabudowy mieszkaniowej. W skład nieruchomości wchodzi czterokondygnacyjny budynek mieszkalny do którego przylega pomieszczenie gospodarcze przystosowane do prowadzenia działalności gospodarczej w dowolnej dziedzinie – całość posadowiona na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni 800 m2. Powierzchnia użytkowa domu 170 m2 ( całkowita 350m2)zaprojektowana została do wygodnego zamieszkania przez dwie rodziny. Układ parteru i piętra analogiczny: trzy ustawne pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka wspólna z toaletą. Przyziemie domu zajmuje jednostanowiskowy garaż z kanałem. Dla drugiej rodziny wybudowano garaż wolnostojący z bezpośrednim wjazdem z ulicy. W piwnicach urządzono kotłownię z węglowym piecem centralnego ogrzewania z możliwością zamiany na centralne gazowe gdyż właściciele rozprowadzili instalacje do ogrzewania gazowego, wystarczy, aby nabywca zaopatrzył się w licznik gazu. Najwyższą kondygnacją jest nieużytkowe, wysokie poddasze do dowolnej adaptacji w tym na kolejne pokoje mieszkalne. Budynek ocieplony, estetycznie otynkowany z wymienionymi instalacjami elektrycznymi i wodno – kanalizacyjnymi, kanalizacją miejską, z dachem kopertowym pokrytym blachą. Dom okalają balkony i duży taras. Równie zadbana część mieszkalna budynku. Ściany wygładzone, podłogi wyłożone dębowym parkietem, w sanitariatach nowa armatura, a na ścianach glazura. Obydwie kuchnia umeblowane co daje nabywcy możliwość zamieszkania tuż po podpisaniu aktu notarialnego umowy sprzedaży. Na działce wygospodarowano miejsce na część rekreacyjną z nasadzonymi iglakami i drzewami owocowymi oraz altanką. Do posesji prowadzą dwa wyłożone kostką brukową wjazdy z dwóch ulic – jeden do części prywatnej , - drugi do części w której prowadzono działalność zawodową. Nieruchomość usytuowana w pobliżu w pobliżu placówek oświatowych, punktów handlowo – usługowych, dworca PKP, a także parku i kościoła.

BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA – ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA – POLECAMY ZAKUP.

Agencja Golden House Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości oraz w specjalistycznym zarządzaniu nieruchomościami. Chętnie zajmujemy się obsługą rynku komercyjnego. Współpracujemy z doradcami finansowymi, którzy bezpłatnie pomogą Państwu w wyborze banku z najkorzystniejszą ofertą kredytową. Współpracujemy z agentami ubezpieczeniowymi, którzy ubezpieczą Państwa nieruchomość na preferencyjnych warunkach w renomowanych firmach. Współpracujemy z notariuszami i radcami prawnymi, którzy wspomagają nas w bezpiecznej realizacji zobowiązań zawartych w umowach. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości co daje nam możliwość prezentacji Państwu większości ofert dostępnych na rynku. Pomagamy w zakładaniu wspólnot mieszkaniowych. Reprezentujemy Wspólnoty w sprawach związanych z bezpiecznym i funkcjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Prowadzimy książki obiektów budowlanych, księgi rachunkowe Wspólnot, współdziałamy w zakresie pozyskiwania pożytków z nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: 537578510, 537578511, 537578512,
e-mail: goldenhouse.sosnowiec@gmail.com
lub osobistego w siedzibie naszego biura:
41-200 Sosnowiec, ul. Stawowa 4,
czynne od pn. do pt. w godzinach: 9.00 - 18.00

Pośrednicy odpowiedzialni zawodowo za realizację umów:
Anna Rajca – Licencja Pośrednika nr 22068,
Małgorzata Rajca: Licencja Pośrednika nr 22573 , Licencja Zarządcy nr 28762

Zapraszamy na naszą stronę: www.goldenhouse.com.pl

UWAGA! Prezentowane przez nas propozycje sprzedaży i wynajmu nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Województwo:śląskie
Powiat:Zawierciański
Miejscowość:Zawiercie
Dzielnica:-
Ulica:Centrum

Dom

Rodzaj budynku:wolnostojący
Materiał budowlany:cegła
Pokrycie dachu:-
Podpiwniczenie:tak
Garaż:-
Rok budowy budynku:1980
Elewacja:-
Liczba kondygnacji:4
Powierzchnia całkowita:0 m2
Powierzchnia użytkowa:340 m2
Liczba pokoi:6
Okna:-
Instalacje:-
Stan budynku:-
Charakter:-
Ogrzewanie:-
Media:gaz, kanalizacja, prąd, prąd (siła)

Działka

Powierzchnia:800 m2
Wymiary:-
Zagospodarowanie działki:-
Ogrodzenie:-

Informacje

Dojazd:-
Okolica:-
Cena:470 000 zł

Data dodatnia: 2019-12-02, data modyfikacji: 2019-12-04, biuro nieruchomości

« powrót do listy