-
-
-

Oferty:Szczegóły oferty nr 139 (NXH-BS-1884)

Komercja / Sprzedam

Ruda Śląska, Bielszowice 1 400 000 zł

Opis


Oferujemy Państwu do sprzedania nieruchomość gruntową o powierzchni 2682 m 2 zabudowaną budynkiem socjalno-biurowym, dwiema halami oraz garażem o łącznej powierzchni użytkowej budynków wynoszącej 594,68 m 2 w Rudzie Śląskiej Bielszowice. Kształt działki regularny, zbliżony do prostokąta. Nieruchomość w całości ogrodzona ogrodzeniem trwałym w postaci paneli ogrodzeniowych wraz z dwoma furtkami i bramą wjazdową (we frontowej części nieruchomości oraz wzdłuż wschodniej granicy nieruchomości) ogrodzeniem betonowym (wzdłuż zachodniej granicy nieruchomości) oraz siatką opartą na słupkach betonowych (wzdłuż północnej granicy). Wjazd na nieruchomość bezpośrednio od ul. Pionierów.
Całość nieruchomości urządzona i zadbana -grunt w części nieruchomości utwardzony kostką brukową oraz betonowymi płytami ażurowymi, w części nieutwardzonej urządzono ogród (trawa, drzewa ozdobne oraz kwiaty). Na nieruchomości utworzono ścieżki prowadzące do wejścia na nieruchomość oraz parking samochodowy dla klientów i pracowników firmy.
Nieruchomość uzbrojona jest w następujące media: woda, kanalizacja, (sanitarna i deszczowa) oraz energia elektryczna.
Budynek socjalno- biurowy wraz z halą produkcyjną i magazynem.
Budynek wybudowany w latach 1950-1960 XX wieku w technologii tradycyjnej murowanej.
Obiekt składa się z dwóch segmentów oddylatowanych od siebie. Segment od strony południowej to budynek parterowy wraz z podpiwniczeniem, który pełni funkcję socjalno-biurową. Segment od strony północnej jest parterowy i stanowi halę produkcyjną wraz z magazynem. Konstrukcja budynku tradycyjna, strop piwnicy żelbetowy, stropodach w postaci wiązarów kratowych drewnianych przykryty papą. Ścianki działowe w technologii lekkiej szkieletowej z zastosowaniem płyt gipsowo kartonowych. Okna PCV, drzwi wew. płytowe, drzwi zew. wejściowe drewniane, grzejniki płytowe. Budynek ocieplony i otynkowany, przy wejściu do budynku wyłożono na elewacji płytki klinkierowe.
Powierzchnia wynosi 366,48 m 2 (w tym pow. pomieszczeń biurowych 219,58 m 2 , powierzchnia hal: 146,90 m 2 ).
Segment biurowy składa się z parteru: pomieszczenia biurowe, łazienki wraz z wc, aneks kuchenny, wiatrołap i hol.
-piwnicy: szatnia i łazienka z wc, jadalnia i archiwum, przedsionek i kotłownia.
Segment hali produkcyjnej z magazynem: na podłodze płytki lastrico, ściany pomalowane, sufit pomalowany. W pomieszczeniu wc na ścianach płytki ceramiczne, na podłodze lastrico, pomalowane.
Media dostępne w budynku to: woda, kanalizacja , energia elektryczna. Budynek ogrzewany własna instalacją c.o. zasilana olejem opałowym (kotłownia w piwnicy budynku).
Budynek - hala magazynowa
Jednokondygnacyjna hala magazynowa wraz ze stanowiskami spawalniczymi. Budynek połączony z budynkiem socjalno-biurowym łącznikiem. Wejście do budynku jako przejście przez łącznik. Powierzchnia 228,20 m 2 (w tym pow. magazynu 225,00 m 2 , łącznik 3,20 m 2 ).

Garaż nietrwale związany z gruntem
Powierzchnia garażu wynosi 53,00 m 2 .

Nieruchomość położona jest w zachodniej części miasta Ruda Śląska, dzielnica Bielszowice. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się między innymi zakłady produkcyjno-przemysłowe, budynki mieszkalne jednorodzinne(domki fińskie) oraz tereny niezabudowane. Nieruchomość jest zlokalizowana ok. 6 km od centrum miasta Ruda Śląska, w odległości 1 km od granicy z miastem Zabrze. 1,5 km do wjazdu na autostradę A4, dojazd do nieruchomości jedną z głównych ulic miasta - ul. 1 Maja, dalej ul. Kokota, następnie skręcając w ul. Jedności i ul. Pionierów.
Gwarantujemy jakość usług zgodną ze standardami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Tomasz Osdarty, nr licencji pośrednika: 22678.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Tomasz Osdarty (licencja nr: 22678)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Lokalizacja

Województwo:śląskie
Powiat:Ruda Śląska m.
Miejscowość:Ruda Śląska
Dzielnica:Bielszowice
Ulica:-

Lokal użytkowy

Rodzaj nieruchomości:-
Powierzchnia użytkowa:595 m2
Przeznaczenie:-
Liczba pomieszczeń:-

Informacje

Cena:1 400 000 zł

Data dodatnia: 2021-05-24, data modyfikacji: 2021-05-24, biuro nieruchomości

« powrót do listy