-
-
-

Oferty:Szczegóły oferty nr 404 (NXH-GS-1493)

Działka / Sprzedam

Rachowice 4 500 000 zł

Opis


Prezentujemy Państwu działkę położoną w Rachowicach gmina Sośnicowice. Działka położona w niezwykle urokliwej, cichej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy. Niewątpliwym atutem posesji jest jej otoczenie , które zapewnia całkowitą niezależność i intymność. Działka z trzech stron otoczona jest stawami, lasem bukowym i polami, jedynie od północy graniczy z zabytkowym spichlerzem, drewnianym kościółkiem parafialnym oraz zabudowaniami wiejskimi. Część działki stanowi zalesiony wąwóz, przez który płynie mały strumyk. Całkowita powierzchnia działki to13.1550 ha. Bardzo dobra lokalizacja komunikacyjna: szybki dojazd do centrum Gliwic (10 km) oraz autostrady A4 ( 6 km ) i A1.
Działka częściowo zabudowana. W skład zabudowań wchodzą:
budynek mieszkalny jednorodzinny - nie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 306 m 2 , budynek gospodarczy z częścią mieszkalną , budynek gospodarczy o powierzchni ok.100 m 2 przeznaczony na garaż dla maszyn ogrodniczych oraz miejsce chowu ptactwa.

Działka w niewielkim stopniu jest zagospodarowana i posiada wiele miejsc do wypoczynku i rekreacji takich jak : duże oczko wodne, basen, tarasy, miejsce na ognisko i grillowanie, klimatyczną altanę z piecem kaflowym i kominkiem. Na działce znajduje się owocujący niewielki sad, maliniak oraz dobrze zorganizowany ogródek warzywny z zielnikiem.

Podkreślić trzeba, że działka stwarza niemal nieograniczone możliwości w sposobie zagospodarowania terenu. Istnieją szerokie możliwości prowadzenia różnej działalności gospodarczej czy budowy infrastruktury rekreacyjno-sportowej (np. kortu tenisowego, sal treningowych, boiska do koszykówki czy siatkówki czy urządzeń dla sportów konnych).


Gwarantujemy jakość usług zgodną ze standardami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje pośrednik w obrocie nieruchomościami Krystian Bugdol, tel.733 644 396.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Lokalizacja

Województwo:śląskie
Powiat:gliwicki
Miejscowość:Rachowice
Dzielnica:-
Ulica:-

Działka

Powierzchnia:131550 m2
Wymiary:-
Rodzaj działki:siedliskowa
Media:-
Ogrodzenie:mieszane
Kształt:-

Informacje

Dojazd:-
Okolica:-
Cena za m2:34 zł
Cena:4 500 000 zł

Data dodatnia: 2021-07-23, data modyfikacji: 2021-07-23, biuro nieruchomości

« powrót do listy